בבית החולים לחיות בשדמה אנו יודעים שאבחון מחלת הסרטן בחית המחמד שלכם יכול להיות מאוד מלחיץ. אם בוחרים בטיפול כימותרפי קיים אצל הבעלים חשש שהחיה תהיה חולה ותרגיש רע עקב כך. לכן צריך לקבל מידע מהימן על מהות הטיפול הכימותרפי ועל התרופות שחיית המחמד שלכם תצטרך ליטול. מידע זה יתרום להחלטה אם טיפול כימותרפי היא הבחירה המתאימה.

אנו מציעים טיפול כימותרפי כטיפול יחיד או בשילוב  עם ניתוחים. בבית החולים בשדמה אנו מציעים טיפולים אלה לסרטן שאובחן כממאיר, שיכול להתפשט או כבר התפשט בגוף החיה. וכטיפול משלים לאחר ניתוחים להסרת גידולים.
התרופות הכימותרפיות תוקפות תאים אשר מתחלקים במהירות, תאי סרטן ותאים של הגוף עצמו. חיות בית, בניגוד לבני אדם כמעט ולא סובלות מתופעות לוואי הקשורות לתרופות –  איבוד שיער,הקאות ובחילות הן תופעות לוואי נדירות בחיות. שלשול וחולשה של מערכת החיסון הינן תופעות שכיחות יותר עקב הטיפול. לכן, מעקבים שבועיים בשילוב עם בדיקות דם תקופתיות, מאפשרים לנו בבית החולים בשדמה לתת טיפול מתאים לחיית המחמד שלכם, ומענה לתופעות הלוואי הללו.

הטיפול הכימותרפי שאנו מציעים בבית החולים לחיות בשדמה הוא מתקדם, מגוון ומותאם לכל מקרה לגופו. הכימותרפיה יכולה להיות כטיפול חד פעמי לווריד, כדורים למתן בבית או אשפוז ליום או יומיים.
המטרה שלנו בבית החולים לחיות בשדמה הוא לרפא כשניתן, ולשפר את איכות חיי חיית המחמד שלכם ע"י צמצום הסבל או חוסר הנוחות הנובעים מהתקדמות המחלה.

אנו מעודדים אתכם להיוועץ עמנו בנוגע לטיפול כימותרפי של חיית המחמד שלכם,וביחד נחליט על הטיפול הנכון עבורכם ועבורה.
נשמח לעמוד לרשותכם בית חולים לחיות בשדמה.