וטרינר חירום בגן יבנה 24 שעות > 0545-252-252

צרו עוד היום קשר עם בית החולים לחיות שדמה וקבלו טיפול מקצועי חם ואוהב > 08-8690-690

מרכז וטרינרי גן יבנה – רשת פטקייר
כתובת: מרכז מסחרי עזריאלי, המיטב 7 יבנה.

וטרינר חירום בגן יבנה

רק 12 ק"מ (12 דק' נסיעה)
מבית חולים לחיות שדמה

שדמה - בית חולים וטרינרי מתקדם לתושבי גן יבנה והסביבה
שדמה - בית חולים וטרינרי מתקדם לתושבי גן יבנה והסביבה
שדמה - בית חולים וטרינרי מתקדם לתושבי גן יבנה והסביבה
שדמה - בית חולים וטרינרי מתקדם לתושבי גן יבנה והסביבה

וטרינר בגן יבנה

לכל מי שיש בעל חיים, סביר שהוא ביקר לפחות פעם אחת בשנה אצל וטרינר ביבנה למתן חיסונים. האהבה לבעלי החיים היא לעיתים חזקה מכל אהבה אחרת, משום שזוהי אהבה שאינה תלויה בדבר. בדיוק כפי שאתם בוחרים לעצמכם את רופא המשפחה הטוב ביותר ורופאים מומחים בכל תחום בריאותו ממנו אתם סובלים, כך אתם צרכים לנהוג עם בעל החיים בו אתם מטפלים. זה נכון שקיימים לא מעט וטרינרים בישראל, אך עליכם לקחת בחשבון מספר קריטריונים עוד לפני שאתם ממהרים להפקיד את בעל החיים שלכם בידיו של המטפל.

דאגו לבעל החיים שלכם

חלק בלתי נפרד מהדאגה לבעל החיים שלכם, היא להגיע איתו לבדיקות אצל הוטרינר. לעיתים לא מבוטלות אין אתם יכולים להבחין בסבלו של בעל החיים וזאת משום שהוא אינו יכול לצעוק את הכאב החוצה. ישנם סימנים מהם אל לכם להתעלם בין היתר בעל חיים שלא מתנהג כתמול שלשום, בעל חיים מייבב, משלשל, מטיל שתן עם דם, מרזה באופן קיצוני או להיפך משמין באופן קיצוני ועוד. כל עוד אתם מזהים בשינויים בבעל החיים, זה הזמן לקחת אותו למרפאה הקרובה למקום מגוריכם ולהעניק לו את הטיפול הרפואי להחלמתו.

אם גם אתם מחפשים בית חולים לחיות הגיעו אל שדמה וזכו לקבל את הטיפול המקצועי ביותר על ידי צוות שאוהב בעלי חיים ונוהג כלפיהם באופן הנדרש. המרפאה פנויה לקבל את שיחתכם 24 שעות ביממה במספר 0545-252-252

הקריטריונים שחשוב לקחת בחשבון במהלך בחירת וטרינר

  • המלצות – אם יש לכם המלצות אודות וטרינר ביבנה הרי שזה מעולה, משום שההמלצות נטולות אינטרסים שיווקיים כך שאתם יכולים לסמוך עליהם בעיניים עצומות.
  • מקצועיות – עליכם לבחון את מקצועיותו של וטרינר ביבנה ולהיות סמוכים ובטוחים כי הוא מזהה את הבעיה ממנה סובל בעל החיים שלכם, אחרת הטיפול אותו הוא יתאים לבעל החיים לא יהיה נכון וחבל (לא על כספכם) על בריאותו של בעל החיים שלכם.
  • תעודות – בדקו את התעודות בהן מחזיק הוטרינר ואם הן לא תלויות על הקירות בקשו ללא בושה לראות אותן.
  • ניסיון – השתדלו לשכור את שרותיו של וטרינר ביבנה בעל ניסיון וותק רב ככל האפשר. קחו בחשבון כי ככל שהניסיון של הוטרינר רב יותר, כך הוא יאבחן את הטיפול בקלות רבה יותר ויתאים את הטיפול המדויק.
  • עלות – אין פיקוח על העלויות אותן גובים הוטרינרים ועל כן כאשר אתם בוחרים וטרינר ביבנה, בדקו כי הוא גובה מכם מחיר הוגן ביחס למחירי השוק.