וטרינר חירום באשדוד 24 שעות > 0545-252-252

צרו עוד היום קשר עם בית החולים לחיות שדמה וקבלו טיפול מקצועי חם ואוהב > 08-8690-690

מרכז וטרינרי אשדוד – רשת פטקייר
כתובת: שד' מנחם בגין פינת שד' משה סנה אשדוד

וטרינר חירום באשדוד

רק 12 ק"מ (12 דק' נסיעה)
מבית חולים לחיות שדמה

שדמה - בית חולים וטרינרי מתקדם לתושבי אשדוד והסביבה
שדמה - בית חולים וטרינרי מתקדם לתושבי אשדוד והסביבה
שדמה - בית חולים וטרינרי מתקדם לתושבי אשדוד והסביבה
שדמה - בית חולים וטרינרי מתקדם לתושבי אשדוד והסביבה

וטרינר באשדוד – מה במרפאה?

במרפאה המובילה של בית חולים לחיות שדמה, אתם יכולים לבצע חיסונים, עיקור וסירוסים, טיפולי שיניים לבעל החיים, יעוץ התנהגותי לכלבים ובדיקות מעבדה . גם אם הזדקקתם לטיפולי חרום, במרפאה אתם יכולים להיות שקטים ורגועים משום שהיא מאובזרת בטיפול נמרץ עם וטרינר באשדוד תורן, חדר ניתוח, חדר אשפוז, בנק דם, וטיפולי כימותרפיה. אם חשבתם שהטיפולים והאבחונים של בעלי החיים שונים מאלו שאתם נדרשים לעשות הרי שטעות בידיכם. מרפאת שדמה מבצעת שלל בדיקות מעבדה ובדיקות מיקרוסקופיות, בין היתר דופלר אק"ג, אנדוסקופיה, אולטרסאונד, רנטגן ועוד.
אם בעבר בעלי החיים סבלו ממחלות, הרי שהיום ניתן להעניק להם טיפול הולם באמצעות וטרינר באשדוד, טיפול אשר מקל עליהם את חיי היום יום ומשפר את איכות חייהם.

אל תוותרו על איכות חייהם של בעלי החיים שלכם

אין ספק כי בעל חיים דורש השקעה הן מבחינת יחס והן מבחינה כלכלית. עוד לפני שלקחתם כלב, או חתול, סביר שלקחת בחשבון את ההוצאות עבור האוכל, החיסונים והטיפולים הרפואיים להם נזקק בעל החיים שלכם. כדי לא לגרום לכם צער מיותר עקב מחלתו של בעל החיים, הגיעו אל וטרינר באשדוד וקבלו ממנו את הייעוץ המקצועי ביותר שירגיע אתכם ואת בעל החיים שלכם. את הוטרינר עליכם לבחור הן בהתאם למקום המרפאה אך יתרה מכך בהתאם למקצועיותו. אם גם אתם זקוקים למרפאת חיות מקצועית ומובילה בתחומה, זה הזמן להכיר את בית החולים לחיות שדמה. בית החולים המוביל לבריאות בעל החיים שלכם היום ובעתיד.

התעוררתם באמצע הלילה ושמעתם את הכלב מיילל וצווח בחוסר אונים? זה הזמן להתקשר אל וטרינר באשדוד ולהגיע איתו למרפאה, כדי לגאול אותו מייסוריו. לא מעט מקרי חרום מתרחשים דווקא ברגעים בהם המרפאה סגורה והרי שחוק מרפי אינו פוסח על אף אחד, ועל כן קיימות מרפאות רבות הזמינות להעניק לכם שרות בכל שעות היממה ובכל ימות השנה. במרפאות המובילות בין היתר בבית חולים לחיות שדמה, ניתן למצוא אבזור מתקדם ווטרינרים מקצועיים אשר יעניקו לבעל החיים שלכם את הטיפול המקצועי ביותר בכל זמן נתון, מבלי להתחשב בשעה או בתאריך. בין אם בעל החיים שלכם עבר פגיעה נראית לעין כגון תאונת דרכים ובין אם בעל החיים שלכם חולה במחלה ידועה ומצבו החמיר, הרגישו בנוח להעיר את הוטרינר ולהקפיץ אותו למרפאה בכל שעה.